طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی

طراحی وب سایت صرافی یکی فعالیت های مهم شرکت نو اندیشان است .

قبل از هر مطلبی باید دانست که طراحی سایت صرافی چقدر می تواند در گسترش و افزایش سود آوری یک صرافی نقش داشته باشد؟

امروزه اکثر صرافی های جهان و از جمله کشورمان دارای وب سایت های صرافی هستند و بسیار از امور مالی خود از جمله خرید و فروش انواع ارز و … را به صورت آنلاین انجام می دهند و این موضوع به معروفیت آن ها کمک زیادی کرده است ، تا جایی که برخی فقط از طریق وب سایت اقدام به انجام خرید و فروش و سایر فعالیت ها می کنند.

طراحی سایت صرافی باید شامل چه بخش هایی باشد

  • تابلوی قیمت روز. شامل قیمت مسکوکات و فلزات گرانبها و جدول تبدیل ارزها که بی شک مهمترین بخش سایت صرافی است و باید به گونه ای باشد که بتواند به صورت اتوماتیک از وب سایت های مرجع آپدیت شود. افزودن منحنی قیمتی و نمودارهای مختلف که تغییرات قیمت را در بازه های زمانی مختلف نشان دهد نیز به جذاب شدن سایت صرافی شما کمک می کند.
  • معرفی و تبلیغ خدمات و حوالجات ارزی که توسط صرافی انجام می شود.
  • ایجاد حساب کاربری برای مشتریان ویژه و ارائه خدمات آنلاین نظیر خرید و فروش آنلاین سکه و ارز
  • اخبار اقتصادی بویژه اخبار مرتبط با بازارهای ارز و طلا
  • مقالات علمی و تحلیل های اقتصادی
  • امکان اطلاع رسانی قیمت ها و سایر خدمات بوسیله پیامک به مشترکان ویژه سایت

شما با طراحی سایت صرافی می توانید تمام امکانات بالا را برای مشتریان خود و بنگاه صرافی خود ایجاد نمایید.با تجربه راه اندازی فروشگاه های اینترنتی متنوع و طراحی سایت های تجاری فراوان، و همچنین رعایت اصول بهینه سازی، در ارتقاء فروش و افزایش درآمد شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت. شما با طراحی سایت صرافی می توانید تمام امکانات بالا را برای مشتریان خود و بنگاه صرافی خود ایجاد نمایید.

شرکت طراحی سایت نواندیشان با سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت بهترین شرکت طراحی سایتی می باشد که می تواند یک وب سایت صرافی را با رعایت تمام اصول حرفه ای طراحی سایت ایجاد و تمام موارد بهینه سازی سایت را برای آن رعایت نماید.